ФДР-850/2
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 2-х ФАРБОВА МАШИНА ярусної побудови
ФДР-850/2

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв

100

Макс. ширина друку, мм

820

Довжина друку, мм

300…800

Варіант друку

2+0; 1+1

Тип сушіння

гарячим повітрям

Загальна потужність, квт

25

Габаритні розміри, мм

2800x2300x2400

Маса, кг

/3000

2-х фарбова флексодрукарська рулонна машина ярусної побудови ФДР-850/2 призначена для друку на полімерних плівках, алюмінієвій фользі, папері, картоні та використанні в технологічному процесі виготовлення всіляких пакетів з поліетилену та поліпропілену.
Друкарська секція з двома фарбовими апаратами дукторного типу має швидку і зручну систему переходу з друку 2+0 на 1+1. Формні вали виконуються відповідно до вимог замовника: металевими хромованими або як пневмовали з полімерними гільзами. Лінеатура анілоксового валу до 250 лін/см. Автоматичний притиск і відведення формних циліндрів для друку здійснюється пневмоприводом. Є автономні приводи друкарських апаратів. Формні вали мають пристрій для їх швидкого переміщення. Регулювання притиску друкарських апаратів, поперечне та подовжнє суміщення фарб здійснюються за допомогою високоточних гвинтових пар і косозубих коліс. Для регулювання натягу стрічки на размотуванні-намотуванні застосовані механічні фрикціони. Подаючий притискний гумований вал має пневматичне керування з регулюванням тиску. На намотуванні встановлений прикатний вал з пневматичним керуванням та регулюванням тиску. Машина комплектується пневматичними валами на розмотуванні та намотуванні (опція).
Секція транспортування та сушіння стрічки встановлена на рамі, яка розташована над друкарською секцією. Сушіння здійснюється гарячим повітрям з автоматичним керуванням температури. Гаряче повітря подається через сопла, встановлені між друкарськими апаратами і в тунелі транспортної рами. Витяжна вентиляція від сопел сушильної системи між апаратами та тунельного сушильного пристрою виводить пари фарби за межі машини. Охолоджуючий циліндр має можливість теплообміну водою через ротаційні муфти DEUBLIN.
Привід машини забезпечує плавне керування швидкості. Робочі органи машини закриті кожухами та захисними огородженнями з блокувальними пристроями.
Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM