ФДР-1200/6
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 6-ТИ ФАРБОВА МАШИНА З ЦЕНТРАЛЬНИМ ДРУКАРСЬКИМ ЦИЛІНДРОМ

ФДР-1200/6

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв

250

Тип фарбового апарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

6

Макс. ширина друку, мм

1200

Довжина друку, мм

300…670

Макс. діаметр роля на розмотуванні/намотуванні, мм

1000/800

Тип сушіння

Гарячим повітрям

Загальна потужність, кВт

60

Габаритні розміри, мм

6500x5000x3500

Маса, кг

17500

   6-ти кольорова флексодрукарська рулонна машина планетарної побудови ФДР1200/6 призначена для повнокольорового якісного друку на гнучких матеріалах - полімерних плівках, ламінованих матеріалах та папері.
   Друкарська секція виконана з центральним друкарським циліндром та радіально розташованими фарбовими апаратами. Конструкція остова секції з литва забезпечує якісне суміщення фарб та стабільний тиск в друкарських зонах. Друкарський циліндр і формні вали встановлені в підшипникових опорах з комплектацією фірм SKF, INA високого ступеня точності. Друкарський циліндр має високу точність виготовлення, вкритий твердим хромовим покриттям, має камеру та систему для підключення його до пристрою термостатування. Формні вали виконуються відповідно до вимог замовника: металевими хромованими або як пневмовали з полімерними гільзами. Фарбові апарати з закритими ракельними камерами мають додатковий ракель і комплектуються анілоксовими керамічними валами  з лініатурою до 280 лін/см. Автоматичний притиск і відведення формних циліндрів для друку здійснюється гідроприводом. Налагоджування натиску друкарських апаратів, поперечне і подовжнє суміщення фарб здійснюються за допомогою високоточних гвинтових пар і косозубих коліс. 
   Секція розмотування-намотування оснащена валами з пневматичною фіксацією рулону. Постійний натяг стрічки в зоні розмотування здійснюється електронною системою і плаваючим валом з пневматичним керуванням. На вході в друкарську секцію встановлена система бокового рівняння стрічки. Система натягу на намотуванні забезпечує натяг стрічки в діапазоні 40 - 250 Н. Привід намотування здійснюється від асинхронного двигуна із зворотнім зв'язком по сенсорному валу і керуванням від частотного перетворювача. На секції встановлені циліндри охолодження друкарського матеріалу з ротаційними муфтами DEUBLIN для відведення тепла із зони намотування рулону машини.
    Сушіння відбитків здійснюється гарячим повітрям з автоматичним керуванням температури. Система сушіння складається з сушіння між друкарськими апаратами і тунельним сушильним пристроєм. Сушильні пристрої мають роздільне керування температурою для досягнення максимального ефекту. Гаряче повітря подається через сопла, встановлені між друкарськими апаратами і в тунельній камері. В наявності є система видалення парів фарби з усіх зон сушіння машини. Привід дозволяє корегувати натяг стрічки в зоні тунельного сушильного пристрою.
Машина оснащена системою відеоконтролю друку з регульованим збільшенням зображення, що дозволяє зручно контролювати друк (опція). Камера має різні режими позиціювання і не складну за конструкцією систему управління.
    Електроустаткування розташоване в окремій електрошафі та в двох пультах керування на машині. Частотні перетворювачі машини використовуються фірм MITSUBISHI і ABB. Датчики застосовуються фірми TURCK.
   Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.
    Як опція пропонується пристрій перевороту полотна. Дана опція дозволяє реалізувати друк на зворотному боці матеріалу. Пристрій монтується на остові транспортної системи машини і не збільшує її зовнішні габаритні розміри. Є регулювання, які дозволяють регулювати положення полотна після перевороту в поперечному і поздовжньому напрямках, що полегшує поєднання друку «обличчя» і «зворот». При друку з переворотом максимальна ширина полотна 580 мм. 
       

 Назад

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM