ФДР-850
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 4-Х ФАРБОВА МАШИНА З ЦЕНТРАЛЬНИМ ДРУКАРСЬКИМ ЦИЛІНДРОМ

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв.

200

Тип фарбового апарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

4

Макс. ширина друку, мм

820

Довжина друку, мм

350…560

Макс. діаметр роля на розмотуванні/намотуванні, мм

1000/600

Тип сушіння

Гарячим повітрям

Загальна потужність, кВт

40

Габаритні розміри, мм

5500х1800х2300

Маса, кг

9500

4-х фарбова флексодрукарська рулонна машина планетарної побудови призначена для повнокольорового якісного друку на гнучких матеріалах – полімерних плівках, ламінованих матеріалах та папері.
Друкарська секція виконана з центральним друкарським циліндром і радіально розташованими фарбовими апаратами. Остов секції забезпечує якісне суміщення фарб та стабільний тиск в друкарських зонах. Друкарський циліндр і формні вали встановлені в підшипникових опорах з комплектацією фірм SKF, INA високого ступеня точності. Друкарський циліндр має високу точність виготовлення та вкритий твердим хромовим покриттям. Формні вали виконуються відповідно до вимог замовника: металевими хромованими або як пневмовали з полімерними гільзами. Фарбові апарати із закритими ракельними камерами комплектуються анілоксовими керамічними з лініатурою до 280 лін/см. Автоматичний притиск і відведення формних циліндрів для друку здійснюються гідроприводом. Налагоджування притиску друкарських апаратів, поперечне і подовжнє суміщення фарб здійснюються за допомогою високоточних гвинтових пар і косозубих коліс.
Секція розмотування-намотування оснащена валами з пневматичною фіксацією рулону. Постійний натяг стрічки в зоні розмотування здійснюється електронною системою і плаваючим валом з пневматичним керуванням. Система натягу на намотуванні забезпечує натяг стрічки в діапазоні 40 - 250 Н. Привід намотування здійснюється від асинхронного двигуна зі зворотнім зв'язком по сенсорному валу і керуванням від частотного перетворювача. На секції встановлені циліндри охолодження друкарського матеріалу.
Секція транспортування і сушіння стрічки встановлена на рамі, яка розташована над технологічними секціями. Привід дозволяє корегувати швидкість стрічки на намотуванні для компенсації його нагріву при сушінні. Сушіння здійснюється гарячим повітрям з автоматичним керуванням температури. Гаряче повітря подається через сопла, встановлені між друкарськими апаратами і в тунелі транспортної рами. В наявності є система видалення парів фарби з усіх зон сушіння машини. У нижній частині тунелю перед заходом стрічки на друкарський циліндр встановлена система бокового рівняння.
Електроустаткування розташоване в окремій електрошафі та в двох пультах керування. Асинхронний двигун головного приводу керується частотним перетворювачем. Передбачена можливість підключення систему відеоконтролю друкарського процесу (опція).
Для полегшення монтажних робіт при заміні формних валів і рулонів матеріалу машина оснащена двома електричними тельферами вантажопідйомністю 0,5 т. Робочі органи машини закриті кожухами і захисними огородженнями з блокувальними пристроями.
Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.
 Назад

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM