2ПР-1300
бобінорізальна машина 2ПР-1300

Технічні характеристики

 
Макс. ширина рулону, що розрізається, мм 1300

Макс. діаметр рулону, , що розмотується, мм

1000

Макс. діаметр рулону, на намотуванні, мм

600

Кількість шпінделів на намотуванні, мм

2

Мін. ширина намотуваних бобін, мм

50

Макс. швидкість, м/хв.

350

Загальна встановлена потужність, квт

15

Габаритні розміри, мм

2675х 2040 х 1800

Маса, кг

3500

Машина 2ПР-1300 призначена для подовжнього різання і перемотування з подальшим намотуванням в бобіни задрукованих рулонів полімерної плівки, паперу, ламінованих виробів, алюмінієвої фольги.
Машина має компактну будову з жорстким остовом і забезпечує високу якість обробки матеріалу. Покриття провідних валів дозволяє працювати із слизькими матеріалами на високих швидкостях.
Всі силові приводи машини побудовані на асинхронних двигунах, які керуються частотними перетворювачами з глибоким діапазоном регулювання швидкості. Головний привід машини забезпечує привід подаючого валу і ножових валів. Електронна система управління машини об'єднує всі частини машини, які забезпечують її роботу і підготовку до роботи.
Пускорегулююча електроапаратура змонтована в окремій електрошафі, а органи управління машиною і індикацією - на лицьовій панелі пульта керування. Введення і контроль параметрів здійснюється з єдиної сенсорної панелі. Система управління має розвинену діагностику процесу роботи машини і повідомлень операторові по аварійних ситуаціях в процесі підготовки і роботи машини.
Секція розмотування оснащена шпінделем з пневматичною фіксацією рулону. Розмотування має автоматичну систему контролю натягу стрічки. Автоматична система бокового рівняння дозволяє виконувати рівняння по краю рулону або по смузі на матеріалі. Оптичний датчик рівняння може зміщуватися оператором в процесі різання матеріалу. Система управління машини контролює рівняння, а в разі аварійної ситуації з рівнянням, зупиняє машину для виключення браку.
Пристрій різання полотна в залежності від типу матеріалу різ може проводитися лезами або дисковими ножами. Система важеля підведення - відведення лез і ножів забезпечує швидку зміну виду різання. Машина забезпечена вбудованим пневматичним пристроєм видалення обрізаних відходів.
Механізм намотування складається з двох шпінделів, які приводяться власним приводом. Конструкція машини дозволяє досить просто міняти шпіндель залежно від необхідного внутрішнього діаметру втулки. Система управління машини регулює швидкість обертання шпінделів намотування, що забезпечує точне дотримання заданої величини ковзання в зоні кулькових муфт кріплення втулок. На шпінделях встановлені кулькові муфти, які забезпечують можливість швидкої фіксації та зняття втулок з готовою продукцією. Муфти виконують фрикційний зв'язок втулок зі шпінделем, для забезпечення однакового натягу матеріалу. Величина тиску повітря в шпінделях намотування вводиться з сенсорного пульта для забеспечення відповідного натягу. Регулювання цього тиску в процесі роботи забезпечується системою керування. Шпінделі намотування оснащені гумованими прикатними валами, зусилля притиску яких регулюється пневматичними циліндрами. Знімання готової продукції здійснюється на приймальний пристрій, підведений до кінця шпінделя намотування, при цьому рухлива опора шпінделя легко відводиться вниз за допомогою пневмопривода.
Машина забезпечує високу якість роботи, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.
 Назад

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM