3ПР-1300
бобінорізальна машина 3ПР-1300


 
 

Технічні характеристики

Макс. ширина рулону, на розмотуванні, мм 1250
Макс. діаметр рулону на розмотуванні, мм 1000
Макс. діаметр рулону на намотуванні, мм 450

Кількість шпінделів на намотуванні

2

Мін. ширина намотуваних бобін, мм

12

Макс. механічна швидкість, м/мін

200

Потужність, кВт

8,5
Маса, кг 2500

Габаритні розміри машини, мм

2400х1800х1500

 

Машина 3ПР-1300 призначена для подовжнього різання і перемотування з подальшим  намотуванням  в бобіни рулонів полімерної  плівки, паперу, фольги, ламінованих виробів, двосторонньою клейкої піноакрілової  стрічки і інших рулонних  матеріалів.       

     Машина має компактну побудову з жорстким остовом і забезпечує високу якість обробки матеріалу. У ній застосований  периферійного принцип укладання матеріалу в рулон при намотуванні, що дає можливість різати його з одночасним намотуванням  на велику кількість бобін мінімальної ширини, а також  якісно різати тонкі матеріали.    

   Машина оснащена дисковими ножами для різання  двосторонньої клейкої стрічки, паперових матеріалів, товстих плівок  та  лезвійним пристроєм (опція) для  різання тонких полімерних плівок. На машині встановлені вузли і автоматика, які дозволяють успішно виконувати процес різання великої групи матеріалів з високою якістю. Електронна система підтримує  натягнення з початку до кінця рулону, а також на перехідних режимах (розгін і зупинка) роботи машини. Регулювання натягнення при розмотуванні здійснюється гальмівною порошковою муфтою  з електронною системою управління, корегуючим валом,  плаваючим валом з пневматичним управлінням і сенсорним датчиком контролю його положення. На намотуванні натягнення управляється від контролера з реалізацією функції тайпера.      Автоматична система бокового рівняння компенсує бічні нерівності рулону розмотування. Контроль кромки матеріалу здійснюється оригінальним ультразвуковим датчиком. Система управління швидкодіючого контроллера за допомогою приводу  переміщає остов розмотування  спільно з рулоном. Вся платформа розмотування встановлена на спеціальних  лінійних направляючих, які дозволяють зміщуватися рулону, виконуючи функцію рівняння полотна відносно положення ножів. Привід рівняння  здійснюється від крокового електродвигуна через  передачу на гвинтову пару. Побудова машини виконана так, щоб мати зручний доступ до ріжучих інструментів і швидке перелаштування валів з ріжучими інструментами на нові параметри різу, а програмні засоби контролера автоматизують процес управління роботою машини.
Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM