ТПФ-850
машина флексодрукарська для нанесення кольорових зображень на мішках та картонних заготовках ТПФ-850

Технічні характеристики

Максимальний розмір заготовки, мм

1800x1000

Мінімальний розмір заготовки, мм

500x250

Максимальний розмір друку, мм

1750x850

Товщина гофрокартону, мм

2,0 … 9,0

Продуктивність, цикл/год

до 1800

Загальна потужність, кВтт

1,1

Габаритні розміри (із столами), мм

3500x1500x1650

Маса, кг

1550

Машина флексодрукарська ТПФ-850 напівавтоматичного типу з ручною подачею заготовок призначена для нанесення кольорових зображень засобом флексодруку на листах плоского або гофрованого картону. Машина також використовується для друку на багатошарових паперових і тканих поліпропіленових мішках. При узгодженні із замовником машина виготовляється під необхідну товщину флексоформи, необхідної для якісного друку. Електронна система керування клапанами подачі дозволяє використовувати для друку заготовки, що перевищують по довжині 1800 мм.
Фарбовий апарат на машині дукторного типу виготовлений з системою автономного приводу анілоксового валу в період зупинки машини. Друкарський апарат має регулювання під товщину заготовки. Фарби застосовуються на водяній та спиртовій основі, в залежності від друкованого матеріалу.
Оператор вручну подає заготовку в машину, а всі наступні операції виконуються автоматично. Конструкція пристрою подачі та системи транспортування дозволяють методом повторного друку отримувати багатокольорову продукцію з точністю суміщення фарб до ± 1,5 мм.
Всі небезпечні зони закриті кожухами та прозорими огородженнями, які мають блокування, забезпечують зручну і безпечну експлуатацію машини.
Машина може випускатися з додатковою системою плавного регулювання швид-кості і системою сушіння відбитку (опція).
Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM