ЛБС-1000
   
 

ЛАМІНАТОР БЕЗСОЛЬВЕНТНИЙ ЛБС-1000

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв

250

Тип ламінації

безсольвентна

Кількість шарів ламінації

2

Макс. ширина матеріала, мм

1040

Макс. діаметр роля на розмотуванні / намотуванні, мм

800

Загальна потужність, кВт

75

Габаритні розміри, мм

6200х3100х2700

Маса, кг

10000

 

   Ламинатор даної серії розроблений спеціально для безсольвентної технології ламінування. Клейова секція ламінатора виконана за чотирьохвалковою схемою, має високу продуктивність при незначній витраті клею.
  На ламінаторі забезпечена можливість роботи з різними типами матеріалів, наприклад, алюмінієва фольга, БОПП-плівка, ПЕНЩ-плівка, литий поліамід, поліетилентерефталат та інші.
   Технічні рішення при розробці ламінатора дозволяють отримати хорошу якість процесу при оптимальному співвідношенні ціни і продуктивності устаткування.
  У всіх зонах проводки матеріалів передбачена електронна система контролю і регулювання натягу, що дозволяє успішно працювати з великою гамою матеріалів і при цьому забезпечувати високу якість процесу. Дозуючі і покривні вали є термостатуючими, а їх рівномірну температуру забезпечує циркуляція води під управлінням системи термостатування. Рівень і діапазон температур визначає тип клею. Застосовується сучасна система регулювання співвідношення швидкостей валів, які визначають обсяг наноситься на матеріал клею, є механізм мікрометричної налаштування дозуючих валів. При використанні в ламінаторі автоматичної станції змішування клею його рівень в апараті дозування  підтримується безконтактним датчиком.
   Пристрій розмотування продукції під ламінацію оснащено системою стеження за краєм полотна з ультразвуковим датчиком і гальмом з електронною системою управління. Пристрій дозволяє розмотувати матеріал у двох напрямках.
   Машина оснащена активатором плівки, охолоджуючим валом, досконалою системою намотування ламінату, пневматичними шпинделями на розмотуванні і намотуванні, ефективною вентиляцією для видалення парів клею. Комплектація виконується сучасними приводами фірм Mitsubishi і АВВ на базі двигунів АС , контролери та панелі фірми Mitsubishi. 
   Ламинатор ЛБС-1000 забезпечує гарні експлуатаційні характеристики при оптимальному співвідношенні ціна-якість.
   У базовій комплектації ламінатор поставляється без активатора і автоматичної станції змішування клею 
    Опції ламінатора:
1. Активатор для матеріалів ламінації.
2. Автоматична станція змішування і подачі 2-х компонентного клею "Matrix M3" (Італія), яким комплектується ламінатор, дозволяє підтримувати змішування компонентів на заданому рівні, незмінну в'язкість і задану температуру клейової суміші.
   За бажанням замовника ламінатор може бути укомплектований автоматичною станцією змішування інших виробників у відповідній комплектації.
 


         
Назад

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM