БНШ-6
БНШ-6
ниткошвейна напівавтоматична машина для зшивання книжкових блоків на марлі та без марлі

Технічні характеристики 

Максимальний формат продукції, що випускається, мм

225x300

Мінімальний формат продукції, що випускається, мм

115x150

Кількість стібків, шт.

2……6

Діапазон швидкостей, цикл/хв.

65….115

Загальна потужність, кВт

1,0

Габаритні розміри, мм

2035x1570x1700

Маса, кг

950


 
Ниткошвейна напівавтоматична машина БНШ-6 призначена для зшивання книжкових блоків на марлі та без марлі. Машина зшиває зошити в блоки трьома видами стібків: простим брошуровочним, простим та переставним палітурним. Передбачено шиття із застосуванням корінцевого матеріалу. Це дозволяє отримати продукцію високої якості та відповідною до різних властивостей споживачів - від кишенькових видань до великоформатних і об'ємних словників.
Машина виготовлена на основі конструкції бази шиття, яка перевірена багатолітнім досвідом експлуатації. Введено новий вузол рівняння зошитів та модернізовано ряд вузлів і деталей, які дозволили поліпшити якість шиття.
Оператор накладає зошити на транспортер, керує клейовим апаратом і закладкою марлі. Всі інші процеси здійснюються в машині автоматично.
Складна механіка взаємодії великої кількості циклових механізмів забезпечується кулаками, які виготовляються з високоміцного чавуну на точних швейцарських копіювально-фрезерних верстатах. Це виключає вібрації машини і забезпечує взаємодію механізмів швейного апарату з високою стабільністю. Роками відпрацьована технологія виготовлення точних деталей швейного апарату із застосуванням термообробки забезпечують стабільну його роботу для всіх видів стібків.
Всі небезпечні зони закриті кожухами і прозорими огородженнями, які мають блокування, забезпечують зручну і безпечну експлуатацію машини. Підприємство забезпечує стабільне постачання запасних частин на весь період експлуатації машини.
Машина забезпечує високу якість роботи, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.
 Назад

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM