Новини
 Київполіграфмаш  на  міжнародних  виставках


     DRUPA(Дюсельдорф)

Поліграфия(Київ)
                 Poligrafia(Познань)  
  

Інсталяція нової флексодрукарської машини

   У липні місяці АТ «Київполіграфмаш» завершило виробництво та поставило харківському заводу «Полімерконтейнер» восьмифарбову флексографічну машину «ФДР 600/8» з центральним друкарським циліндром. Вона призначена для багатоколірного якісного друку на різних видах рулонних матеріалів.
   Це вже друга машина цієї нової моделі, а перша була поставлена до Словаччини наприкінці минулого року. «ФДР 600/8» є аналогом відомих серійних машин "ФДР-420/8", які понад десять років успішно працюють в країнах ЄС та СНД. Але у «ФДР 600/8» збільшено ширину друку до 620 мм і зроблено низку удосконалень . Зокрема, модернізовано привід зміщення формних валів та система сушіння і бокового рівняння полотна. На системі управління натягом матеріалу, з боку розмотки, замінено гальмівну муфту з електромагнітної на пневматичну італійського виробництва.
   Машина оснащена пристроєм завантаження важких рулонів матеріалу. Систему управління побудовано на базі програмованих контролерів (PLC) і панелей оператора (HMI), які забезпечують логічну взаємодію всіх вузлів і агрегатів машини з видачею необхідної інформації на сенсорну панель головного пульту управління.
   Система відеоспостереження німецької фірми “E+L” забезпечує якісний контроль процесу як при звичайному, так і при зворотному друку.
   «ФДР 600/8» зручна в експлуатації і на ній забезпечується відповідний рівень безпеки, підтверджений сертифікатом ЄС.
      *   *   * 


Інсталяція флексодрукарської машини
У березні місяці АТ «Київполіграфмаш» здійснив поставку  5-ти фарбової вузькорулонної машини флексографічного друку ФДР-210/5 для ІП Шаріпов(Казахстан). Машина призначена для повнокольорового друку на ковбасній оболонці, етикетках та різній  пакувальній продукції, з їх відповідною обробкою. На машині встановлена оздоблювальна секція з висікання та подовжньої різки і додатковий пневматичний вал намотки. Вона  має плавне регулювання швидкості і курується контролером з виводом необхідної іформації на дисплей.

      *   *   * 


Інсталяція дротошвейної  машини
У березні місяці АТ «Київполіграфмаш» здійснив поставку своєї серійної  2-х апаратної  дротошвейної  машина 4БПШ-30/2  на  ТОВ "ОБНОВА КОМПАНІ" (м.Київ).  Така  машина дозволяє якісно  скріплювати різноманітну поліграфічну продукцію  “внакидку “ та “ втачку“  2…4 скобами одночасно.  Швидкість зшивання – 150 цикл/хв.

      *   *   * 
Нова машина Київполіграфмашу

У жовтні місяці на АТ «Київполіграфмаш» завершено виробництво, заводські випробування та сертифікація нової моделі 8-ми фарбової флексодрукарської машини ФДР 600/8, з центральним друкарським циліндром. Вона призначена для багатокольорового друку на різних видах рулонних матеріалів.
   Нова машина  є аналогом заводських серійних машин "ФДР-420/8", які успішно експлуатуються в країнах ЄС та СНД. Але в неї збільшено ширину друку до 620 мм, а також проведені зміни з удосконалення її конструкції.  На машині модернізований привід зміщення формних валів, а також система сушіння та бокового рівняння полотна. На системі управління  натягом матеріалу, з боку розмотки,  встановлена пневматична муфта. Машина оснащена пристроєм завантаження важких рулонів матеріалу.
   Система відеоспостереження забезпечує контроль процесу  як при звичайному, так і при зворотному друку.
   Машина має цифрову систему управління та інтернет-підключення для  дистанційної  діагностики, а необхідна інформація подається на сенсорну панель головного пульта.
    На ній забезпечується високий рівень  безпеки,  підтверджений відповідним сертифікатом ЄС.

      *   *   * 
 

                              Інсталяція ниткошвейної машини в Білорусі

 
     У травні місяці  АТ «Київполіграфмаш» здійснив поставку  ниткошвейної  напівавтоматичної машини БНШ-6 до Білорусі, на старовинне мозирське поліграфічне підприємство "Колор".
     Це - спрощений варіант (зав. номер 767)  серійних ниткошвейних машин, які успішно експлуатуються в багатьох країнах Європи, Азії та Південної Америки.
      Машини цієї моделі відповідають стандартам СЕ та забезпечують високоякісне шиття книжкових блоків трьома видами стібків, в т.ч. із застосуванням корінцевого матеріалу(марлі).   БНШ-6 виробляються на основі конструкції швейної бази, яка перевірена багаторічним досвідом експлуатації. Крім цього, машина оснащена вузлом рівняння зошитів, клеєвим апаратом та цілим рядом модернізованих вузлів і деталей, які дозволили поліпшити якість шиття.
      *   *   * 
 
Поліграфічне обладнання Київполіграфмаш для Національного університету оборони України імені Івана Черняховського


        В кінці грудня 2019 р Київполіграфмаш здійснив поставку ниткошвейної машини БНШ-6 та дротошвейної машини 4БПШ-30 Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
     Машина БНШ-6 зшиває книжкові блоки на марлі і без марлі трьома видами стібків. Передбачено шиття із застосуванням корінцевого матеріалу. Це дозволяє отримати продукцію високої якості і різних споживчих властивостей - від кишенькових до великоформатних видань і об'ємних словників.
Машини виробляються на основі конструкції швейної бази, яка перевірена багаторічним досвідом експлуатації.
      Дротошвейна машина 4БПШ-30 забезпечує два види шиття: «в тачку» - зшивання дротом зошитів в блоки по корінцевому полю і «в накидку» - прошивка зошитів скобами за корінцевим фальцем.
      Підприємством вироблено понад 1500 таких машин, які успішно експлуатуються в багатьох країнах Європи, Азії та Південної Америки.
      *   *   * 
 
Нова розробка Киевполиграфмаша


        ПрАТ "Київполіграфмаш" створило нову модель флексографічної машини для багатокольорового друку на різних рулонних матеріалах: полімерній плівці, папері, фользі, пергаміні, ковбасних оболонках та самоклеїльних матеріалах
Нова восьмифарбова  машина має планетарну побудову з центральним друкарським циліндром, а її фарбові апарати  з закритими ракельними камерами. У неї оптимальний рівень автоматизації з трьохконтурною системою натягу полотнища та роздільне керування тиском анілоксових і формних валів. Машину оснащено сучасними системами бокового рівняння та відеоконтролю друку. Програмовані контролери, частотні приводи машини використовуються фірм MITSUBISHI і ABB.
Нова машина "ФДР 600/8" є аналогом заводських серійних машин "ФДР-420/8", які успішно експлуатуються в країнах Європи та СНД. Але в неї збільшено ширину друку до 600 мм  та модернізовані друкарські апарати і система сушіння та бокового рівняння полотна.
      *   *   * 
Київполіграфмаш на Пак-Експо-2019

Сьогодні у Києві відкрилась виставка ”Пак-Експо” у рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки. На цій виставці, серед 200 учасників, завод «Київполіграфмаш» демонструє  вузькорулонну п’ятифарбову флексографську машину ФДР–210/5.  Це - спрощений варіант друкарської  машини з мінімальними розмірами та вагою, що  керується контролером з виводом необхідної інформації на дисплей. Вона вигідно відрізняється від аналогічних машин, що пропонуються на нашому ринку. Жорстка конструкція та високоточна обробка остова  та друкарських апаратів, разом з плавною роботою пневмовалів намотки і розмотки,  забезпечують високу якість друку та намотки матеріалів.  На машині передбачена установка оздоблювальних секцій з висікання,  подовжньої розрізки, лакування та ламінації.
   Машина призначена для повнокольорового друку на ковбасній оболонці, етикетковій та різній  пакувальній продукції, з її відповідною обробкою. Вона може працювати в широкому діапазоні рулонних матеріалів, в тому числі: полімерні плівки, папір, алюмінієва  фольга, самоклеючі і ламіновані матеріали, ковбасна оболонка (поліамід, білкозин т.і.).
      *   *   * 
Новорічна інсталяція Київполіграфмаш
      
      В січні  2019 року ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталював нову бобінорізальну машину
2ПР-1300М на  державному  підприємстві «Артемсіль» (м. Соледар).
     Машина 2ПР-1300М - модернізований варіант  серійної  машини 2ПР -1300, яка успішно експлуатується на багатьох підприємствах України,  країн СНД  та Європи.
     На цій машині реалізована нова потужна система розмотування рулону вагою до 1 тн,  з максимальним діаметром до 1,2 м. Новий контролер системи управління,  з оновленим програмним забезпеченням,   дозволяє автоматично налаштовувати гальмівну пневматичну муфту на необхідні параметри з натягу полотна, а сенсорна панель відображає повну інформацію про роботу машини.  На валах намотування встановлені нові пневматичні ротаційні муфти і кулькові фрикціони ковзання поліпшеної конструкції, що покращує кріплення гільзи на валу і збільшує стабільність натягу полотна на всьому діапазоні швидкостей. Машина, залежно від матеріалу, забезпечує якісну порізку як за допомогою лезових апаратів, так і за допомогою дискових ножів.  
      *   *   * 

На фото:   Ігор Тимошенко (Мар’їнка),   Юра Гнатовський (Кримське), Сашко Ревуцький (Гранітне),  Андрій Шевченко (Маріуполь) не той знаменитий-ватник, а наш-патріот,  а позаду їх…, як водиться - їх  інтендант.


Д
о  Дня захисника України

     Щойно  провели на заводі короткий мітинг  до  Дня захисника України, українського козацтва та створення УПА. Вшанували пам'ять загиблих та  поздоровили  заводських учасників бойових дій, які були в епіцентрі  боїв  і,  дякувати Богу, повернулись живими.
         *   *   *

На знімку: в центрі- Семен Аврумович в складальному цеху, ліворуч - бригадир механо-складальних  робіт (учасник АТО)  
Олександр Ревуцкий, а праворуч  їх працедавець.

Ювілей на Киевполиграфмаш

    Сьогодні виповнюється 60 років безперервної роботи на заводі Фінгермана Семена Аврумовича - талановитого і ефективного ведучого конструктора(механіка). Він є  одним з основних розробників понад двадцять нових моделей машин, серед яких : флексографські  і бобинорізальні машини, друкарсько-висічні лінії та промислові ламинатори.
   Семен Аврумович цікава, високоерудована і скромна людина. Він відомий філателіст, добрий шахіст,азартний уболівальник київського Динамо. Крім цього, Семен Аврумович має тверду громадянську проукраїнську позицію.
    Поздоровляємо і сподіваємося, що з божою допомогою,ми ще разом плідно попрацюємо  до наступного ювілею в інтересах нашого заводу та вітчизняного  поліграфічного машинобудування.

Володимир Максименко.
     *   *   *
Виставка-презентація промислової продукції  «Зроблено в Києві»

    5 травня 2018 р. у  Міжнародному  виставковому  центрі (м. Київ) проходила  виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».
У виставці-презентації взяли участь понад 300 столичних підприємств різних галузей серед яких і  АТ «Київполіграфмаш».
    На стенді  єдиного  в Україні національного виробника поліграфічного обладнання були представлені демонстраційні матеріали по  флексодрукарських, бобінорізальних, ниткошвейних поліграфічних машинах та друкарсько-висікальних лініях, які створені і виробляються  на АТ «Київполіграфмаш».
      Крім цього, на стенді демонструвалась нова 5-ти фарбова флексодрукарська машина ФДР 210/5 для виготовлення кольорової етикеточної продукції та друку на ковбасних оболонках, алюмінієвій фользі, полімерній плівці та папері.
     Машина має оригінальну  компактну конструкцію і керується контролером з виведенням інформації на її дисплей.
    *   *   *
     *   *   *

Нова модель бобінорізки від Київполіграфмашу

  
        У грудні  Київполіграфмаш розробив і поставив нову бобінорізальні машину 5ПР-350 приватному підприємцю в м Одесу.
     5ПР-350 - специализированна під порізку рулонів двосторонньої клейкої пеноакріловой стрічки на різні бобіни шириною від 6 мм і діаметром до 400 мм, а також різання і перемотування полімерної плівки, паперу, фольги, ламінованих виробів, та інших рулонних матеріалів.
       Машина має компактну побудову з жорстким остовом і забезпечує високу якість обробки матеріалу. Порізка здійснюється оригінальним блоком пневматичних дискових ножів. На машині забезпечено зручний доступ до ріжучих інструментів і швидке переналагоджування валів з ріжучими інструментами на нові параметри різу.
       Електронна система, з новим програмним забезпеченням контролера, автоматизує процес управління роботою машини і підтримує потрібні режими натягу з початку до кінця рулону, а також на перехідних режимах (розгін і зупинка) роботи машини. На сенсорній панелі розширена інформація про роботу машини з її сервісними функціями і виводитися повна діагностика робочого стану.
      Це вже п'ята модель бобинорізальних машин створених на Київполіграфмаші.
     *   *   *
Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300М в Харкові

    В кінці червня 2017 року ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталював нову бобінорізальну машину 2ПР-1300М на фірмі «ПРОМПОСТАЧСЕРВІС", м. Харків.
     Машина 2ПР-1300М - модернізований варіант серійної бобінорізальної машини 2ПР -1300, що добре себе зарекомендувала на багатьох підприємствах України, Східної Європи і країн СНД.
     На цій машині вдосконалена система розмотування матеріалу. Застосування пневматичної гальмівної муфти дало можливість успішно працювати як з тонкими, так товстими матеріалами (від 15мкн до 300мкн) на всьому діапазоні швидкостей. Нове програмне забезпечення контролера дозволяє автоматично налаштовувати гальмівну муфту на параметри відповідно з потрібним натягом і масою рулонів на розмотуваннї. На сенсорної панелі розширена інформація про роботу машини, додані сервісні функції, які дозволять оператору вести облік порізки за замовленням або за зміною.
    На валах намотування встановлені кулькові муфти фрикційного ковзання поліпшеної конструкції, що покращує кріплення гільзи на валу. Залежно від матеріалу машина дозволяє робити порізку як за допомогою лезових апаратів, таки і за допомогою дискових ножів.
    *   *   * 
Інсталяція  в Луцьку
 
    У лютому місяці АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Іола» (м.Луцьк) шестифарбову флексодрукарську машину ФДР-1200/6М, шириною друку до 1200 мм. На цьому підприємстві з 2006 року успішно працює флексодрукарська машина мод.ФДР-850/6, виробництва Київполіграфмаш.
     Машина ФДР-1200/6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарної побудови, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та країн СНД. На ній збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна, встановлені 3-х ножові ракельні камери закритого типу. На машині використані нові системи ЦПУ для управління силовими приводами. Вона укомплектована формними мандрелями під змінні полімерні гільзи (slives) і спеціальним пристроєм для монтажу гільз.
  *   *   * 
Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300 в Дніпрі
 
    У листопаді 2016 року АТ «Київполіграфмаш» провів інсталяцію нової бобінорізальної машини 2ПР -1300, виготовленої на замовлення підприємства ПП «Стась О.С.» На цьому відомому підприємстві вже працюють дві широкорулонні флексодрукарські машини ФДР-1200/6, ФДР-1200/6М та бобінорізальна машина ПР-1300, що були вироблені на заводі Київполіграфмаш.
     Машина 2ПР -1300 має цілий ряд переваг в порівнянні з ПР-1300:
- електронна система управління, на базі сучасних комплектуючих провідних світових виробників, забезпечує      автоматичне регулювання машини, контролює рівняння полотна, підтримує постійний натяг матеріалу незалежно від діаметру рулону з постійною величиною фрикційного ковзання кулькових муфт і має розвинену діагностику процесу її роботи;
- новий інтерфейс управління на базі контролера Mitsubishi. дозволяє легко керувати і контролювати машину через єдину сенсорну панель;
- силові приводи машини управляються частотними перетворювачами (ABB) з глибоким діапазоном регулювання швидкості;
- ремінні передачі замість ланцюгових підвищили ресурс машини і знизили рівень шуму;
- кулькові муфти на шпинделях намотування з пневморегулюємими опорами дозволяють оперативно встановлювати гільзи будь-якої ширини без додаткових механічних переналагоджень.
  В результаті цих поліпшень підвищена продуктивність машини і якість випущеної продукції.
     *   *   *
Інсталяція ФДР-1200/6М в Дніпрі
 
    У жовтні 2016 р АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Стась» (м. Дніпро) широкорулонну флексодрукарську машину ФДР-1200/6М. На цьому відомому підприємстві вже багато років успішно працюють дві машини раніше вироблені на Київполіграфмаш: бобінорізальна мод. ПР-1300 і флексодрукарська мод.ФДР-1200/6.
    ФДР-1200 / 6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарного побудови ФДР-1200/6 з закритими ракельними камерами, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та Росії.
    На новій машині збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна.
  *   *   * 
Інсталяція друкарсько-висікальної лініії

    
В червні місяці   АТ «Київполіграфмаш» провів на приватному підприємстві «ДЦТС» (м.Дніпро)  інсталяцію автоматичної друкарсько-висікальної лінії з виготовлення  паперових бандерольних кілець для грошових банкнот ФДР-210/3БК.  Це вже третя, вироблена на заводі така лінія. Вона включає в себе трифарбову флексодрукарську секцію та фальцевально-склеюючу секцію з вузлами порізки, відліку і виведення готової продукції. Вихідний матеріал (папір в рулоні щільністю 60...80 г / см2, шириною до 210 мм, діаметром до 600 мм) встановлюється на пневматичний вал і подається в флексодрукарську секцію, де друкується текст і різноманітне кольорове маркування. Далі система фальцювання формує паперовий циліндр, який після склеювання розрізається на потрібну ширину з виводом готової продукції на приймальний стіл. Всі операції здійснюються  автоматично за командами контролера. Лінія забезпечує високу якість роботи, компактна, надійна та проста в обслуговуванні. Вона комплектується змінним оснащенням для різних розмірів грошових банкнот. Продуктивність лінії - до 25000 шт./год.
   *   *   * 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM