ФДР-1000/8
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 8-МИ ФАРБОВА МАШИНА З ЦЕНТРАЛЬНИМ ДРУКАРСЬКИМ ЦИЛІНДРОМ

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв

300

Тип фарбового апарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

8

Макс. ширина друку, мм

1000

Довжина друку, мм

300…750

Макс. діаметр роля на розмотуванні/намотуванні, мм 1000/800

Тип сушіння

Гарячим повітрям

Загальна потужність, кВт

90

Габаритні розміри, мм

8500х3500х4000

Маса, кг

23000


Флексодрукарська рулонна машина планетарної побудови призначена для повнокольорового якісного друку на гнучких матеріалах - полімерних плівках, ламінованих матеріалах, папері.
Друкарська секція виконана з центральним друкарським циліндром та оснащена вісьмома радіально розташованими фарбовими апаратами на литому остові, жорсткої конструкції. Остов секції забезпечує якісне суміщення фарб та стабільний тиск у зонах друку. Друкарський циліндр і формні вали встановлені в підшипникових опорах з комплектацією фірм SKF, TІMKEN, ІNA високого ступеня точності. Друкарський циліндр має високу точність виготовлення, хромований, має камеру та систему для підключення до пристрою термостатування. Формні вали виконуються відповідно до вимог замовника: металевими хромованими або як пневмовали з полімерними гільзами. Кришки підшипникових вузлів формних і анілоксових валів – швидкоз’ємні . Зміна валів, що проводиться за допомогою спеціального пристрою і електричних підйомників, відбувається з мінімальними витратами часу.
Фарбові апарати з ракельними закритими камерами мають додатковий ракель і комплектуються анілоксовими керамічними валами  з лініатурою до 320 лін/см.
Конструкція апарата дозволяє швидко переміщувати ракельну камеру з робочого положення в положення обслуговування та повернення в робоче положення без повторного настроювання її положення.
Ємності з насосами подачі фарби, що встановлені на спеціальних візках, дозволяють оперативно вимірювати і регулювати в'язкість фарби.
Установка формних і анілоксових валів у позицію друку (керування натиском) здійснюється компьютером відповідно до заданих оператором параметрів: раппорт друку, товщина форми, стрічки кріплення і матеріалу. Остаточне регулювання тиску здійснується для всіх апаратів з єдиного сервісного пульта. Поперечне та подовжнє суміщення фарб апаратів здійснюються вручну (опція - електропривід). На тиражі відбувається фіксація апаратів гідравлічними затискачами.
У стандартній комплектації модуль розмотування має два жорстко встановлених пневмошпінделя. Нижній шпіндель дозволяє встановлювати рулони діаметром до 1000 мм, верхній - рулони до 800 мм. Постійний натяг стрічки в зоні розмотування здійснюється електронною системою і плаваючим валиком із пневматичним керуванням. На вході в друкарську секцію встановлюється система бокового рівняння стрічки з ультразвуковим датчиком. Система натягу на намотуванні забезпечує натяг стрічки в діапазоні 40 - 250 Н.
Сушіння відбитка здійснюється гарячим повітрям з автоматичним керуванням температури. Система сушіння складається: із сушіння між друкованими апаратами та тунельним сушильним пристроєм. Сушильні пристрої мають роздільне керування температурою для досягнення максимального ефекту. Гаряче повітря подається через сопла, встановлені між друкованими апаратами та в тунельній камері. В наявності є система видалення парів фарби за межі машини з усіх зон сушіння. На секції розмотування встановлений циліндр охолодження друкованого матеріалу з ротаційними муфтами DEUBLW для відводу тепла з зони розмотування-намотування машини. Для стабілізації натягу стрічки в тунельному сушильному пристрої охолоджуючий циліндр має самостійний привід і дозволяє оператору вибирати необхідний натяг.
Аналогічно конструкції модуля розмотування на модулі намотування можуть бути встановлені два шпінделі з пневматичною фіксацією рулону. Для одержання якісного рулону на намотуванні, модуль оснащений системою автоматичного керування натягу стрічки на ділянці від охолоджуючого валу до шпінделя намотування з прикатними валами.
Машина оснащена системою відеоконтролю друку з регульованим збільшенням зображення, що дозволяє зручно контролювати друк. Камера має різні режими позиціювання і не складну за конструкцією систему керування.
Електроустаткування розташоване в окремих электрошафах і в стаціонарному пульті керування.
Система керування збудована на базі програмованих контролерів і персонального комп'ютера, що забезпечують логічну взаємодію всіх вузлів і агрегатів машини, видачу необхідної для керування інформації і передачу з пульта керування команд оператора. Весь процес друку керується і контролюється зі стаціонарного пульта керування, який оснащений монітором. Це дозволяє оператору легко контролювати стан усіх систем машини та аварійних ситуацій. На пульт винесені всі основні функції керування машиною.
Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуа-таційний ресурс.Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM