ФДР-600/8
ФДР-600/8
8-ми фарбова флексодрукарська универсальна машина с центральним друкарським  циліндром

Техничні  характеристики
 Наименовання параметру

Макс.швидкість, м./хв.

250

Тип фарбового аппарату

з закрытыми ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

8

Макс. ширина материалу, мм до 630

Макс. ширина друку, мм

600

Інтервал друку, мм

209…504

Крок нарощення друку, мм 5,5

Максимальний діаметр рулону на размотці/намотці, мм

600/600

Тип сушки

тепловий

Потребляемая мощность, кВт

30

Габаритні розміри, мм

6850x2500x2300

Маса, кг

10000

  
ФДР-600/8 - універсальна машина флексографічного друку планетарної побудови з можливістю установки в лінію додаткової друкарської секції.
          Машина призначена для друку повнокольорових зображень з використанням додаткових спеціальних кольорів на рулонному матеріалі спиртовими й водяними фарбами і УФ - лаком (фарбою) на додатковій секції.
       Планетарна схема побудови забезпечує універсальність у виборі матеріалу, що запечатується і компактність машини. Конструкція з центральним друкарським циліндром забезпечує легкий доступ до друкарських секцій і скорочує час приладки.
          Машина може працювати в широкому діапазоні товщин матеріалів як з тягнучими, так і з не тягнучими матеріалами, а саме: самоклеючі матеріали (плівка, папір) ламіновані матеріали, включаючи фольгу, полімерні плівки, папір, пергамін, алюмінієва фольга, ковбасна оболонка (поліамід, белкозин та ін.). Якість друку забезпечується жорсткою конструкцією друкарської секції і високоточними зубчастими передачами.
          Машина оснащена трьома приводами: головний привід, привід охолоджуючого каландру і привід намотування. Всі приводи мають асинхронні двигуни змінного струму з керуванням від частотних перетворювачів. Головний привід приводить в обертання центральний друкарський циліндр. Привід друкарських секцій здійснюється через центральну косозубу шестерню, закріплену на центральному друкарському циліндрі.
          Центральний друкарський циліндр хромований,  виготовлений з високою точністю, має радіальне биття не більше 10 мкм. Зуби центрального зубчастого колеса нарізані і прошліфовані на високоточному німецькому верстаті Gleason. У друкарському апараті використовуються підшипники фірм SKF, INA. Навколо центрального друкарського циліндру розташовані 8 фарбових апаратів з закритим ракельними камерами і високоякісними керамічним анілоксовими валами. Для УФ лакування, УФ-ламінування або друку на зворотному боці, на секції спецобробки може бути встановлена додаткова друкарська секція і УФ-сушка (опція). Фарбові апарати мають роздільне управління тиском анілоксового та формного валів і автономний привід фірма Siti. Переміщення валів відбувається по прецензійній шаровій лінійній направляючій фірмі Hiwin за допомогою пневмоприводу. Подача фарби здійснюється пневматичними насосами фірми YAMADA.
       У зоні розмотування встановлена система автоматичного бічного рівняння полотна і система відеоконтролю на базі комплектуючих фірми "Ерхардт + Leimer" (опція).
        Машина оснащена між секційними сушки і потужною тунельною сушкою гарячим повітрям. Ця система забезпечує ефективну сушку в усьому діапазоні швидкостей, на усіх матеріалах, з видаленням продуктів висихання фарби.
        Система управління побудована на базі програмованих контролерів Mitsubishi Electric, які забезпечують логічну взаємодію всіх вузлів і агрегатів машини, видачу необхідної для управління інформації та передачу з пульта управління вказівок оператора. Всі основні функції управління і контролю винесені на пульт управління машиною.
        Машина має оптимальний рівень автоматизації для максимальної продуктивності і зручності обслуговування. Проста в управлінні забезпечує стабільно високу якість друку при мінімальних вимогах до кваліфікації друкаря. Для приводів в машині  використовується електроніка таких фірм, як ABB Ltd, Mitsubishi Electric, Delta Electronics, Danfoss, Autonics, Gavazzi, LOVATO Eltctric.
 
   

 


Назад 

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM