ФДР-600/8
ФДР-600/8
8-ми фарбова флексодрукарська универсальна машина с центральним друкарським  циліндром

Техничні  характеристики

Макс.швидкість, м./хв.

250

Тип фарбового аппарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

8

Макс. ширина матеріалу, мм  650

Макс. ширина друку, мм

620

Інтервал друку, мм

230,9…504,3

Крок нарощення друку, мм 5,5

Максимальний діаметр рулону на размотці/намотці, мм

800/800

Тип сушки

тепловий

Загальна потужність, кВт

30

Габаритні розміри, мм

5800x2500x2300

Маса, кг

7900

  
ФДР-600/8 - універсальна машина флексографічного друку планетарної побудови.
          Машина призначена для друку повнокольорових зображень з використанням додаткових спеціальних кольорів на рулонному матеріалі спиртовими й водяними фарбами .
       Планетарна схема побудови забезпечує універсальність у виборі матеріалу, що друкується і компактність машини. Конструкція з центральним друкарським циліндром забезпечує легкий доступ до друкарських секцій і скорочує час приладки.
          Машина може працювати в широкому діапазоні товщин матеріалів як з тягнучими, так і з не тягнучими матеріалами, а саме: самоклеючі матеріали (плівка, папір), ламіновані матеріали, включаючи фольгу, полімерні плівки, папір, пергамін, алюмінієва фольга, ковбасна оболонка (поліамід, белкозин та ін.). Якість друку забезпечується жорсткою конструкцією друкарської секції і високоточними зубчастими передачами.
          Машина оснащена трьома приводами: головний привід, привід охолоджуючого каландру і привід намотування. Всі приводи мають асинхронні двигуни змінного струму з керуванням від частотних перетворювачів зі зворотним зв'язком по енкодеру і векторним управлінням. Головний привід приводить в обертання центральний друкарський циліндр. Привід друкарських секцій здійснюється через високоточне центральне зубчасте колесо, закріплене на центральному друкарському циліндрі.
          Центральний друкарський циліндр   виготовлений з високою точністю і  
хромований. Зубці центрального зубчастого колеса нарізані і прошліфовані на високоточному німецькому верстаті Gleason. У друкарському апараті використовуються підшипники фірм SKF, INA. Навколо центрального друкарського циліндру розташовані 8 фарбових апаратів з закритими ракельними камерами і високоякісними керамічними анілоксовими валами.  Фарбові апарати мають роздільне управління тиском анілоксового та формного валів і автономний привід фірма Siti. Переміщення валів відбувається по прецензійній шаровій лінійній направляючій фірмі Hiwin за допомогою пневмоприводу. Подача фарби здійснюється пневматичними насосами фірми YAMADA.
       У зоні розмотування встановлена система автоматичного бічного рівняння полотна і система відеоконтролю на базі комплектуючих фірми "Еrhardt + Leimer" (опція).
        Машина оснащена міжсекційними сушками і потужною тунельною сушкою гарячим повітрям. Ця система забезпечує ефективну сушку в усьому діапазоні швидкостей, на усіх матеріалах, з видаленням продуктів висихання фарби.
        Система управління побудована на базі програмованих контролерів (PLC) та панелей оператора (HMI) , які забезпечують логічну взаємодію всіх вузлів і агрегатів машини, видачу необхідної для управління інформації та передачу з пульта управління вказівок оператора. Всі основні функції управління і контролю винесені на пульт управління машиною.
        Машина має оптимальний рівень автоматизації для максимальної продуктивності і зручності обслуговування. Проста в управлінні, забезпечує стабільно високу якість друку при мінімальних вимогах до кваліфікації друкаря. 
 
   

 


Назад 

 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM