ФДР-850/6
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 6-ТИ ФАРБОВА МАШИНА З ЦЕНТРАЛЬНИМ ДРУКАРСЬКИМ ЦИЛІНДРОМ

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв.

250

Тип фарбового апарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

6

Макс. ширина друку, мм

820

Довжина друку, мм

300…670

Макс. діаметр роля на розмотуванні/намотуванні, мм

1000/800

Тип сушіння

Гарячим повітрям

Загальна потужність, кВт

45

Габаритні розміри, мм

6500х2900х3500

Маса, кг

13500


6-ти фарбова флексодрукарська рулонна машина планетарної побудови ФДР-850/6 призначена для повнокольорового якісного друку на гнучких матеріалах - полімерних плівках, ламінованих матеріалах та папері.
Друкарська секція виконана з центральним друкарським циліндром і радіально розташованими фарбовими апаратами. Остов секції забезпечує якісне суміщення фарб та стабільний тиск в друкарських зонах. Друкарський циліндр і формні вали встановлені в підшипникових опорах з комплектацією фірм SKF та INA високого ступеня точності. Друкарський циліндр має високу точність виготовлення, вкритий твердим хромовим покриттям, має камеру та систему для підключення до пристрою термостатування. Формні вали виконуються відповідно до вимог замовника: металевими хромованими або як пневмовали з полімерними гільзами. Фарбові апарати з закритими ракельними камерами комплектуються анілоксовими керамічними валами з лініатурой до 280 лін/см. Автоматичний притиск і відведення формних циліндрів для друку здійснюється гідроприводом. Налагоджування притиску друкарських апаратів, поперечне і подовжнє суміщення фарб здійснюються за допомогою високоточних гвинтових пар і косозубих коліс.
Секція розмотування-намотування оснащена валами з пневматичною фіксацією рулону. Постійний натяг стрічки в зоні розмотування здійснюється електронною системою і плаваючим валом з пневматичним керуванням. На вході в друкарську секцію встановлюється система бокового рівняння стрічки. Система натягнення на намотуванні забезпечує натяг стрічки в діапазоні 40 - 250 Н. Привід намотування здійснюється від асинхронного двигуна із зворотнім зв'язком по сенсорному валу і керуванням від частотного перетворювача. На секції встановлені циліндри охолодження друкарського матеріалу з ротаційними муфтами DEUBLIN для відведення тепла із зони намотування рулону машини.
Сушіння відбитків здійснюється гарячим повітрям з автоматичним керуванням температури. Система сушіння складається із сушіння між друкарськими апаратами і тунельним сушильним пристроєм. Сушильні пристрої мають роздільне керування температурою для досягнення максимального ефекту. Гаряче повітря подається через сопла, встановлені між друкарськими апаратами і в тунельній камері. В наявності є система видалення парів фарби зі всіх зон сушіння машини. Привід дозволяє корегувати натяг стрічки в зоні тунельного сушильного пристрою.
Машина оснащена системою відеоконтролю друку з регульованим збільшенням зображення, що дозволяє зручно контролювати друк (опция). Камера має різні режими позиціювання і не складну за конструкцією систему керування.
Електроустаткування розташоване в окремій електрошафі та в двох пультах керування на машині. Частотні приводи машини використовуються фірм MITSUBISHI і ABB. Датчики застосовуються фірми TURCKНазад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM