ФДР-420/8
 
ФЛЕКСОДРУКАРСЬКА 8-МИ ФАРБОВА МАШИНА З ЦЕНТРАЛЬНИМ ДРУКАРСЬКИМ ЦИЛІНДРОМ

Технічні характеристики

Макс. швидкість, м/хв.

250

Тип фарбового апарату

з закритими ракельними камерами

Кількість друкарських апаратів

8

Макс. ширина друку, мм

до 430

Довжина друку, мм

209…500

Макс. діаметр роля на розмотуванні/намотуванні, мм

600/600

Тип сушіння

гарячим повітрям

Загальна потужність, кВт

30

Габаритні розміри, мм

6850x2100x2300

Маса, кг

8000


Восьмифарбова вузькорулонна флексодрукарська машина планетарної побудови ФДР-420/8  призначена для друку спиртовими та водними фарбами та УФ фарбою або лаком (на додатковій секції) на рулонному матеріалі повнокольорових зображень з використанням додаткових спеціальних кольорів. Машина дозволяє, за наявності відповідних опцій, проводити наступні операції: висікання, холодне тиснення, ламінування, лакування, обрізання країв і подовжнє розрізання.
Планетарна схема побудови забезпечує універсальність у виборі матеріалу, що друкується, та компактну конструкцію машини.
Машина працює як з матеріалами, що тягнуться, так і з жорсткими матеріалами, а саме: самоклеючі матеріали (плівка, папір), матеріали, що ламінують, включаючи фольгу, полімерні плівки, папір, пергамін, алюмінієву фольгу та ковбасну оболонку (поліамід, белкозін та ін.).
Остов секції забезпечує якісне суміщення фарб та стабільний тиск в друкарських зонах. Друкарський циліндр і формні вали встановлені в підшипникових опорах з комплектацією фірм SKF та INA високого ступеня точності. Друкарський циліндр має високу точність виготовлення, вкритий твердим хромовим покриттям. Якість друку забезпечується жорсткою конструкцією друкарської секції та високоточними зубчастими передачами. Фарбові апарати з закритими ракельними камерами комплектуються анілоксовими керамічними валами с лініатурою до 320 лин./см .
Досконала система сушильних пристроїв забезпечує ефективне сушіння у всьому діапазоні швидкостей на всіх матеріалах та з видаленням продуктів висихання фарби. Вентилятор подачі повітря друкарської секції дозволяє плавно регулювати з пульта керування кількість повітря в сопла сушильного пристрою. В наявності є пристрій для регулювання подачі повітря в кожному друкарському апараті. Для відведення тепла із зони розмотування-намотування машини встановлено циліндр охолодження друкарського матеріалу з ротаційною муфтою DEUBLIN.
Машина має оптимальний рівень автоматизації для максимальної продуктивності і зручності обслуговування, триконтурну систему регулювання натягу, роздільне керування тиском анілоксових і формних валів.
Машина оснащається системою відеоконтролю друку з регульованим збільшенням зображення, що дозволяє зручно контролювати друк (опція). Камера має різні режими позиціювання та не складну за конструкцією систему керування.
Електроустаткування розташоване в окремій електрошафі та в трьох пультах керування на машині. Програмовані контролери, частотні приводи машини використовуються фірм MITSUBISHI і ABB. Датчики застосовуються фірми TURCK.
Машина поставляється в різних варіантах комплектації вузлів для оздоблювальних операцій після друкарського процесу (опції): ламінування, лакування, висікання та різання стрічки.
Машина забезпечує високу якість друку, проста в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс.
 


Оздоблювана секція для ФДР-420/8 (опція)
Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM