Про підприємство

Про підприємство | Продукція | Новини | Контакти | Інформація для акціонерів та стейкхолдерів

  
 
  АТ "Київполіграфмаш"  понад 60 років спеціалізується на розробці і виготовленні машин для поліграфії та упаковки.
    На підприємстві виробляються флексографські рулонні машини, бобінорізальні машини, ниткошвейні поліграфічні машини, дротошвейні поліграфічні і тарні машини, фальцювальні машини, позолотні преси, ламінатори,  друкарсько-висікальні лінії  та устаткування для виготовлення гофрокартонної тари, а також запасні частини до різного поліграфічного та тарного устаткування. При достатньо високих технічних характеристиках наше устаткування вигідно відрізняється надійністю і простотою в експлуатації, мобільним сервісом та привабливими цінами.
    АТ «Київполіграфмаш» самостійно розробляє та виробляє свої машини. Безпосередньо на підприємстві здійснюються всі види механічної обробки деталей включно з їх термообробкою, гальванічним покриттям та фарбуванням. На підприємстві також освоєно виробництво високоточних зубчатих коліс і друкарських циліндрів (центральних барабанів) діаметром до 2-х метрів до флексографських машин.
      Всі машини сертифіковані,  а контроль якості деталей,  вузлів  та  машин здійснюється власною  заводською лабораторією.
Машини виготовлені на Київполіграфмаші, успішно експлуатуються, окрім України, ще в 20 країнах Європи, Азії і Південної Америки. Підприємство постійно працює над вдосконаленням конструкції машин з врахуванням досвіду їх експлуатації та побажань замовників.
 
                             Ми запрошуємо до співпраці і сподіваємося, що наша співпраця буде взаємокорисною.

 

 © АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM