Новини
 Київполіграфмаш  на  міжнародних  виставках


     DRUPA(Дюсельдорф)

Поліграфия(Київ)
                 Poligrafia(Познань)  
  


Нова модель бобінорізки від Київполіграфмашу

  
        У грудні 2017 року Київполіграфмаш розробив і поставив нову бобінорізальні машину 5ПР-350 приватному підприємцю в м Одесу.
     5ПР-350 - специализированна під порізку рулонів двосторонньої клейкої пеноакріловой стрічки на різні бобіни шириною від 6 мм і діаметром до 400 мм, а також різання і перемотування полімерної плівки, паперу, фольги, ламінованих виробів, та інших рулонних матеріалів.
       Машина має компактну побудову з жорстким остовом і забезпечує високу якість обробки матеріалу. Порізка здійснюється оригінальним блоком пневматичних дискових ножів. На машині забезпечено зручний доступ до ріжучих інструментів і швидке переналагоджування валів з ріжучими інструментами на нові параметри різу.
       Електронна система, з новим програмним забезпеченням контролера, автоматизує процес управління роботою машини і підтримує потрібні режими натягу з початку до кінця рулону, а також на перехідних режимах (розгін і зупинка) роботи машини. На сенсорній панелі розширена інформація про роботу машини з її сервісними функціями і виводитися повна діагностика робочого стану.
      Це вже п'ята модель бобинорізальних машин створених на Київполіграфмаші.
   
Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300М в Харкові

    В кінці червня 2017 року ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталював нову бобінорізальну машину 2ПР-1300М на фірмі «ПРОМПОСТАЧСЕРВІС", м. Харків.
     Машина 2ПР-1300М - модернізований варіант серійної бобінорізальної машини 2ПР -1300, що добре себе зарекомендувала на багатьох підприємствах України, Східної Європи і країн СНД.
     На цій машині вдосконалена система розмотування матеріалу. Застосування пневматичної гальмівної муфти дало можливість успішно працювати як з тонкими, так товстими матеріалами (від 15мкн до 300мкн) на всьому діапазоні швидкостей. Нове програмне забезпечення контролера дозволяє автоматично налаштовувати гальмівну муфту на параметри відповідно з потрібним натягом і масою рулонів на розмотуваннї. На сенсорної панелі розширена інформація про роботу машини, додані сервісні функції, які дозволять оператору вести облік порізки за замовленням або за зміною.
    На валах намотування встановлені кулькові муфти фрикційного ковзання поліпшеної конструкції, що покращує кріплення гільзи на валу. Залежно від матеріалу машина дозволяє робити порізку як за допомогою лезових апаратів, таки і за допомогою дискових ножів.
    *   *   * 
Виставка-презентація промислової продукції  «Зроблено в Києві»

    В травні 2017 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках святкування Дня Києва відбулася друга виставка-презентація промислової продукції столичних виробників «Зроблено в Києві» в якій взяв участь АТ «Київполіграфмаш».
    На стенді  єдиного  в Україні національного виробника поліграфічного обладнання були представлені демонстраційні матеріали та окремі вузли  флексодрукарських, бобінорізальних та ниткошвейних поліграфічних машин, а також машин для виробництва упаковки, які створені і виробляються  на АТ «Київполіграфмаш».
  *   *   * 
Інсталяція  в Луцьку
 
    У лютому місяці АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Іола» (м.Луцьк) шестифарбову флексодрукарську машину ФДР-1200/6М, шириною друку до 1200 мм. На цьому підприємстві з 2006 року успішно працює флексодрукарська машина мод.ФДР-850/6, виробництва Київполіграфмаш.
     Машина ФДР-1200/6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарної побудови, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та країн СНД. На ній збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна, встановлені 3-х ножові ракельні камери закритого типу. На машині використані нові системи ЦПУ для управління силовими приводами. Вона укомплектована формними мандрелями під змінні полімерні гільзи (slives) і спеціальним пристроєм для монтажу гільз.
  *   *   * 
Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300 в Дніпрі
 
    У листопаді 2016 року АТ «Київполіграфмаш» провів інсталяцію нової бобінорізальної машини 2ПР -1300, виготовленої на замовлення підприємства ПП «Стась О.С.» На цьому відомому підприємстві вже працюють дві широкорулонні флексодрукарські машини ФДР-1200/6, ФДР-1200/6М та бобінорізальна машина ПР-1300, що були вироблені на заводі Київполіграфмаш.
     Машина 2ПР -1300 має цілий ряд переваг в порівнянні з ПР-1300:
- електронна система управління, на базі сучасних комплектуючих провідних світових виробників, забезпечує      автоматичне регулювання машини, контролює рівняння полотна, підтримує постійний натяг матеріалу незалежно від діаметру рулону з постійною величиною фрикційного ковзання кулькових муфт і має розвинену діагностику процесу її роботи;
- новий інтерфейс управління на базі контролера Mitsubishi. дозволяє легко керувати і контролювати машину через єдину сенсорну панель;
- силові приводи машини управляються частотними перетворювачами (ABB) з глибоким діапазоном регулювання швидкості;
- ремінні передачі замість ланцюгових підвищили ресурс машини і знизили рівень шуму;
- кулькові муфти на шпинделях намотування з пневморегулюємими опорами дозволяють оперативно встановлювати гільзи будь-якої ширини без додаткових механічних переналагоджень.
  В результаті цих поліпшень підвищена продуктивність машини і якість випущеної продукції.
   
Інсталяція ФДР-1200/6М в Дніпрі
 
    У жовтні 2016 р АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Стась» (м. Дніпро) широкорулонну флексодрукарську машину ФДР-1200/6М. На цьому відомому підприємстві вже багато років успішно працюють дві машини раніше вироблені на Київполіграфмаш: бобінорізальна мод. ПР-1300 і флексодрукарська мод.ФДР-1200/6.
    ФДР-1200 / 6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарного побудови ФДР-1200/6 з закритими ракельними камерами, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та Росії.
    На новій машині збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна.
  *   *   * 
Інсталяція друкарсько-висікальної лініії

    
В червні місяці   АТ «Київполіграфмаш» провів на приватному підприємстві «ДЦТС» (м.Дніпро)  інсталяцію автоматичної друкарсько-висікальної лінії з виготовлення  паперових бандерольних кілець для грошових банкнот ФДР-210/3БК.  Це вже третя, вироблена на заводі така лінія. Вона включає в себе трифарбову флексодрукарську секцію та фальцевально-склеюючу секцію з вузлами порізки, відліку і виведення готової продукції. Вихідний матеріал (папір в рулоні щільністю 60...80 г / см2, шириною до 210 мм, діаметром до 600 мм) встановлюється на пневматичний вал і подається в флексодрукарську секцію, де друкується текст і різноманітне кольорове маркування. Далі система фальцювання формує паперовий циліндр, який після склеювання розрізається на потрібну ширину з виводом готової продукції на приймальний стіл. Всі операції здійснюються  автоматично за командами контролера. Лінія забезпечує високу якість роботи, компактна, надійна та проста в обслуговуванні. Вона комплектується змінним оснащенням для різних розмірів грошових банкнот. Продуктивність лінії - до 25000 шт./год.
   *   *   * 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM