Новини
 Київполіграфмаш  на  міжнародних  виставках


     DRUPA(Дюсельдорф)

Поліграфия(Київ)
                 Poligrafia(Познань)  
  

Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300М в Харкові

    В кінці червня 2017 року ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталював нову бобінорізальну машину 2ПР-1300М на фірмі «ПРОМПОСТАЧСЕРВІС", м. Харків.
     Машина 2ПР-1300М - модернізований варіант серійної бобінорізальної машини 2ПР -1300, що добре себе зарекомендувала на багатьох підприємствах України, Східної Європи і країн СНД.
     На цій машині вдосконалена система розмотування матеріалу. Застосування пневматичної гальмівної муфти дало можливість успішно працювати як з тонкими, так товстими матеріалами (від 15мкн до 300мкн) на всьому діапазоні швидкостей. Нове програмне забезпечення контролера дозволяє автоматично налаштовувати гальмівну муфту на параметри відповідно з потрібним натягом і масою рулонів на розмотуваннї. На сенсорної панелі розширена інформація про роботу машини, додані сервісні функції, які дозволять оператору вести облік порізки за замовленням або за зміною.
    На валах намотування встановлені кулькові муфти фрикційного ковзання поліпшеної конструкції, що покращує кріплення гільзи на валу. Залежно від матеріалу машина дозволяє робити порізку як за допомогою лезових апаратів, таки і за допомогою дискових ножів.
    *   *   * 
Виставка-презентація промислової продукції  «Зроблено в Києві»

    В травні 2017 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках святкування Дня Києва відбулася друга виставка-презентація промислової продукції столичних виробників «Зроблено в Києві» в якій взяв участь АТ «Київполіграфмаш».
    На стенді  єдиного  в Україні національного виробника поліграфічного обладнання були представлені демонстраційні матеріали та окремі вузли  флексодрукарських, бобінорізальних та ниткошвейних поліграфічних машин, а також машин для виробництва упаковки, які створені і виробляються  на АТ «Київполіграфмаш».
  *   *   * 
Інсталяція  в Луцьку
 
    У лютому місяці АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Іола» (м.Луцьк) шестифарбову флексодрукарську машину ФДР-1200/6М, шириною друку до 1200 мм. На цьому підприємстві з 2006 року успішно працює флексодрукарська машина мод.ФДР-850/6, виробництва Київполіграфмаш.
     Машина ФДР-1200/6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарної побудови, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та країн СНД. На ній збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна, встановлені 3-х ножові ракельні камери закритого типу. На машині використані нові системи ЦПУ для управління силовими приводами. Вона укомплектована формними мандрелями під змінні полімерні гільзи (slives) і спеціальним пристроєм для монтажу гільз.
  *   *   * 
Інсталяція бобінорізальної машини 2ПР-1300 в Дніпрі
 
    У листопаді 2016 року АТ «Київполіграфмаш» провів інсталяцію нової бобінорізальної машини 2ПР -1300, виготовленої на замовлення підприємства ПП «Стась О.С.» На цьому відомому підприємстві вже працюють дві широкорулонні флексодрукарські машини ФДР-1200/6, ФДР-1200/6М та бобінорізальна машина ПР-1300, що були вироблені на заводі Київполіграфмаш.
     Машина 2ПР -1300 має цілий ряд переваг в порівнянні з ПР-1300:
- електронна система управління, на базі сучасних комплектуючих провідних світових виробників, забезпечує      автоматичне регулювання машини, контролює рівняння полотна, підтримує постійний натяг матеріалу незалежно від діаметру рулону з постійною величиною фрикційного ковзання кулькових муфт і має розвинену діагностику процесу її роботи;
- новий інтерфейс управління на базі контролера Mitsubishi. дозволяє легко керувати і контролювати машину через єдину сенсорну панель;
- силові приводи машини управляються частотними перетворювачами (ABB) з глибоким діапазоном регулювання швидкості;
- ремінні передачі замість ланцюгових підвищили ресурс машини і знизили рівень шуму;
- кулькові муфти на шпинделях намотування з пневморегулюємими опорами дозволяють оперативно встановлювати гільзи будь-якої ширини без додаткових механічних переналагоджень.
  В результаті цих поліпшень підвищена продуктивність машини і якість випущеної продукції.
   
Інсталяція ФДР-1200/6М в Дніпрі
 
    У жовтні 2016 р АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і поставив ПП «Стась» (м. Дніпро) широкорулонну флексодрукарську машину ФДР-1200/6М. На цьому відомому підприємстві вже багато років успішно працюють дві машини раніше вироблені на Київполіграфмаш: бобінорізальна мод. ПР-1300 і флексодрукарська мод.ФДР-1200/6.
    ФДР-1200 / 6М - модернізований варіант серійних 6-ти фарбових машин планетарного побудови ФДР-1200/6 з закритими ракельними камерами, які успішно зарекомендували себе на підприємствах України, Польщі та Росії.
    На новій машині збільшена максимальна довжина друку до 670 мм, змінена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення, удосконалена системи натягу і рівняння полотна.
  *   *   * 
Інсталяція друкарсько-висікальної лініії

    
В червні місяці   АТ «Київполіграфмаш» провів на приватному підприємстві «ДЦТС» (м.Дніпро)  інсталяцію автоматичної друкарсько-висікальної лінії з виготовлення  паперових бандерольних кілець для грошових банкнот ФДР-210/3БК.  Це вже третя, вироблена на заводі така лінія. Вона включає в себе трифарбову флексодрукарську секцію та фальцевально-склеюючу секцію з вузлами порізки, відліку і виведення готової продукції. Вихідний матеріал (папір в рулоні щільністю 60...80 г / см2, шириною до 210 мм, діаметром до 600 мм) встановлюється на пневматичний вал і подається в флексодрукарську секцію, де друкується текст і різноманітне кольорове маркування. Далі система фальцювання формує паперовий циліндр, який після склеювання розрізається на потрібну ширину з виводом готової продукції на приймальний стіл. Всі операції здійснюються  автоматично за командами контролера. Лінія забезпечує високу якість роботи, компактна, надійна та проста в обслуговуванні. Вона комплектується змінним оснащенням для різних розмірів грошових банкнот. Продуктивність лінії - до 25000 шт./год.
   *   *   * 
 
Зроблено в Києві

  
У травні місяці АТ «Київполіграфмаш» взяв участь в першій виставці «Зроблено в Києві»,  яка проходила  в Конгресно-виставковому центрі Торгово-промислової палати України.  На стенді  підприємства презентувались єдине в Україні виробництво поліграфічного машинобудування з демонстраційними матеріалами флексодрукарських, бобінорізальних та ниткошвейних поліграфічних машин, які створені і виробляються  на АТ«Київполіграфмаш».
 
   *   *   * 

Травнева інсталяция ФДР-850М


        У травні місяці 2016 р. АТ «Київполіграфмаш» завершив виробництво і  поставив замовнику флексодрукарську машину ФДР-850М в комплекті з установкою для монтажу друкарських форм УМФ-850.  Ця машина виготовлена за індивідуальним замовленням фірми «Фуд Центр»(м. Суми).
        ФДР-850М є модернізованим варіантом серійної 4-х фарбової флексодрукарської машини планетарної побудови ФДР-850 для друку на папері (картоні) щільністю до 350 г / см2.  На новій машині з закритими  ракельними камерами,  встановлені підсилені вузли розмотки і намотки матеріалу,  зменшений крок  довжини друку до 5 мм та удосконалена конструкція вузлів регулювання поздовжнього і осьового приведення зображення. Машина укомплектована сучасною системою  відеоконтролю на базі комплектуючих марки EL (Німеччина).


   *   *   * 
 
Дротошвейні мшини  Київполіграфмаш»  для Білорусі

     
        У квітні 2016 р АТ «Київполіграфмаш» здійснив поставку чотирьох тарних дротошвейних машин  3ТПШ -70С для ТОВ «Витязь», Білорусь.
     Дротошвейні машини серії 3ТПШ призначені для зшивання дротяними скобами тари з картону.
ЗТПШ-50С -70С та -120С зшивають бокові стінки завдовжки 500, 700 і 1200мм. ЗТПШ -50Н зшиває клапани дна ящиків з довжиною шва до 500 мм.
Зшивання може проводитися трьома видами швів: подовжнім, поперечним та під кутом 45°. Переналагоджування на інший вид шва проводиться одним поворотом швейної головки. Переналагоджування швейного апарату на товщину продукції здійснюється централізовано за допомогою штурвалу. Змінні деталі швейного апарату дозволяють зшивати продукцію дротом поліграфічним, діаметром 0,5 – 1,0 мм або плющеною стрічкою перетином 2,5х 0,5 мм.
     Раніше підприємством вироблено понад 18000 машин марки 3ТПШ, які успішно експлуатуються в багатьох країнах Європи і Азії. 
   *   *   * 
Поставка  лінії для виготовлення бандерольних кілець для грошових банкнот ФДР-210/3БК

             У березні 2016 р Київполіграфмаш поставив на підприємство «Железний вибор» (м. Мінськ) автоматичну лінію з виготовлення віддрукованих паперових бандерольних кілець для грошових банкнот ФДР-210/3БК. Перша така, вироблена на заводі лінія успішно працює на підприємстві «Глобалсервіс» (м. Київ). Вона включає в себе трифарбову флексодрукарську і фальцевально-склеюючу секції з вузлами порізки, відліку і виведення готової продукції. Вихідний матеріал (папір в рулоні щільністю 60...80 г / см2, шириною до 210 мм, діаметром до 600 мм) встановлюється на пневматичний вал і подається в флексодрукарську секцію, де друкується текст і різноманітне кольорове маркування, далі система фальцювання формує паперовий циліндр, який після склеювання розрізається на потрібну ширину з виводом на приймальний стіл. Всі операції здійснюються  автоматично за командами контролера. Лінія забезпечує високу якість роботи, компактна, надійна та проста в обслуговуванні. Вона комплектується змінним оснащенням для різних розмірів банкнот. Продуктивність лінії - до 25000 шт./год.
   *   *   * 

На фото: Ниткошвейная полиграфическая машина БНШ-6
Передноворічна інсталяція  ниткошвейної машини БНШ-6

            Напередодні нового 2016  АТ «Київполіграфмаш» провів інсталяцію поліграфічної ниткошвейної напівавтоматичної машини БНШ-6 у видавництві «Поділля»
(м. Літин, Вінницька область).
        Машини цієї моделі відповідають стандартам СЕ та забезпечують високоякісне шиття книжкових блоків трьома видами стібків, в т.ч. із застосуванням корінцевого матеріалу(марлі).   БНШ-6 виробляються на основі конструкції швейної бази, яка перевірена багаторічним досвідом експлуатації. Крім цього, введено новий вузол рівняння зошитів та модернізовано ряд вузлів і деталей, які дозволили поліпшити якість шиття.
         Підприємством вироблено понад 1500 аналогічних машин, які успішно експлуатуються в багатьох країнах Європи, Азії та Південної Америки.
   *   *   * 
Інсталяція СМ-1200
 
                     АТ «Київполіграфмаш» виготовив в листопаді місяці і поставив на підприємство «Рівне-Флекс» (м. Рівне) новий верстат СМ-1200 для монтажу друкарських форм. Він дозволяє з високою точністю виконувати монтаж флексографських друкарських форм на формні вали і гільзи машин різного формату. Верстат оснащений 2-ма телекамерами, які позиціонуються по електронній лінійці з точністю до 0,01 мм. Сучасна електронна система генерує на екрані 2-х моніторів перехрестя і квадрат, за якими оператор поєднує привідні мітки форм. Суміщення форм здійснюється по хрестах і мікрокрапках з 40 разовим збільшенням. Прецизійні ходові гвинти кареток телекамер дозволяють полегшити їх точну настойку, а фіксуючий поворот формного валу (гільзи) дозволяє проводити якісний монтаж багатострічкових форм з потрібним кроком.

  *   *   * 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM