ФДЛ-2300/3
  ФДЛ-2300/3   флексодрукарська  3-х фарбова лінія нанесення зображень на біг-беги


Технічні характеристики
 

Максимальний розмір заготовки, мм

2300 х 1100

Мінімальний розмір заготовки, мм

1000х 400

Максимальна площа друку, мм 1200х1050
 Кількість друкарських секцій 3
Сушка циркуляційним насосом
Прлуктивність, цикл./год до 1800

Товщина заготовки, мм

до 6,0

Загальна потужність, кВт до 25

Габаритні розміри, мм

5250 х 3400 х 1800

Маса, кг

до 10000


    ФДЛ-2300/3   флексодрукарська  3-х фарбова лінія  призначена для нанесення кольорових зображень в 1 - 3 фарби засобом флексодруку на заготовки з поліпропілену для «біг-бегів», мішки та картон.
     Лінія побудована за модульним принципом - до її складу входять автономні технологічні секції: пристрій подачі, друкарські секції, система сушки та вивідний пристрій.
     Керування лінією проводиться з пульта, встановленому на приймальному пристрої. Заготовки поштучно подаються оператором на пристрій подачі, обладнаний лічильником готової продукції. Швидкість роботи лінії вибирає оператор для досягнення максимальної продуктивності та зручності подачі заготовок.
     Друкарська секція забезпечує нанесення якісного фарбового зображення на спиртовій або водній основі з відповідним регулюванням суміщення фарб в подовжньому та осьовому напрямках. Фарбовий апарат друкарської секції складається з анілоксового та дукторного валів без класичної фарбової ємкості. Постійну подачу та циркуляцію фарби забезпечує насос, занурений в ємність. Тиск між анілоксовим і формним валом вмикаються за допомогою пневмоциліндрів.
      Вивідний пристрій призначений для стапелювання готової продукції.
Технологічні секції лінії для підготовки до друку і обслуговуванні мають горизонтальне переміщення, що дозволяє швидко змінювати друкарські форми і мити вали фарбового апарата.  З'єднання секцій здійснюється за допомогою швидкодіючих стоп-запорів.
      Флексодрукарська лінія забезпечує оптимальну продуктивність, якість та  зручна при її наладці і обслуговуванні.Назад
 

© АО "Киевполиграфмаш" © Developed by WTM